18 lut 2014

Nowości na rynku.

Witam serdecznie,

Postanowiłam powrócić do blogosfery i dalej prowadzić swojego bloga :)

Nowości wydawnicze!
Już 5 marca, 2014 roku na rynku ukaże się kolejna książka z bestsellerowej serii :
Assassin's Creed; Czarna bandera. 


Fragment książki znajdziecie tutaj: http://youtu.be/KNTgQzaM4cE

****


A już jutro (19 lutego, 2014 r.) na rynku ukaże się kolejna książka z serii Uniwersum Metro 
2033: "Dziedzictwo Przodków". 


Moskwa i Kaliningrad. Wspaniałe stołeczne metro i zbudowane przez faszystów w podziemiach Königsberga bunkry oraz tajne bazy. Intrygujące zestawienie. Choć ci, którzy o moskiewskim metrze wiedzą wszystko, żyją pośród nas, milczą ze względu na podpisane zobowiązania. Tymczasem tajemnice podziemnego Königa jego budowniczowie zabrali do grobu. A jeśli z tego grobu powstaną? To książka, której na pewno nie zapomnicie. – Dmitry Glukhovsky

„Po niebie niczym strzały przemknęły rzadkie obłoki, pędzone przez nieznaną siłę. Huk narastał, aż nagle do lasu wdarł się huragan. Potężna fala pyłu wyrywająca z korzeniami młode drzewa i łamiąca stare. Fruwające krzaki zamieniły się w niekończącą się ulewę. Ściana kurzu, kamieni, ziemi i roślin porwała stojące na skraju lasu samochody i ludzi”.

Miasto twierdza Königsberg. Jej upadek pieczętował los Trzeciej Rzeszy i kończył niemiecką obecność w Prusach Wschodnich. Ale nawet teraz, kiedy wybrzmiały echa ostatniej globalnej wojny, która zapędziła resztki ludzkości pod ziemię, są tacy, którzy w imię dziedzictwa przodków są gotowi zabijać i ginąć.


Skusicie się na któryś z tych tytułów?
Pozdrawiam.

3 komentarze:

  1. Ten drugi bardziej mnie interesuje :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajnie, że coraz to więcej powieści z Uniwersum Metro się u nas pojawia. Całkiem pokaźną kolekcję można już skompletować :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Tym razem nic dla mnie i tak mam co czytać. Czekam na jakąś recenzje.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za wizytę na moim blogu. Zostaw komentarz, a chętnie Cię odwiedzę :-)