25 mar 2016

Konkurs od "Girl online"!

Witajcie,

Zoe Sugg to angielska vlogerka, youtuberka i pisarka. Fanom znana jest pod pseudonimem Zoella. Jej debiutancka powieść, Girl Online, wydana w 2014 roku, pobiła wszelkie rekordy sprzedaży na całym świecie. Książka okazała się tak niebywałym sukcesem, że niecały rok później doczekaliśmy się jej kontynuacji "Girl Online w trasie". W Polsce powieści Zoelli ukazały się nakładem wydawnictwa Insignis Media.

Dalsze przygody nieśmiałej Penny oczarowały polskich fanów tak bardzo, że autorka otrzymała nominację do nagrody Bestsellerów Empiku 2015 w kategorii literatura młodzieżowa. Ta nominacja uświadomiła wydawnictwu Insignis, jak szerokie jest grono fanek Zoelli w Polsce i jak wiele osób ucieszyłoby się z jej wizyty w naszym kraju. W związku z tym wydawnictwo startuje z konkursem!

Zaproś Zoellę do Polski, stwórz kreatywny plan Waszej wspólnej wycieczki i wygraj książkę z autografem! To może być odręcznie narysowana mapa, kolaż, samodzielnie wykonana grafika komputerowa, za pośrednictwem której pokażesz, jak bardzo miło byłoby Ci ją gościć oraz jak świetnie spędziłybyście razem czas! 

Swoje dzieło uwiecznij na zdjęciu i:
1) wrzuć je na swojego Instagrama, dodając w podpisie hasztagi #insignis_media i #PLinvitesZoella oraz tagując @insignis_media
ALBO
2) zamieść w komentarzu pod tym postem na Facebooku Wydawnictwa Insignis.
Autorka najciekawszego pomysłu otrzyma książkę Girl Online w trasie z autografem autorki, uroczą kosmetyczkę z kolekcji Zoella Beauty oraz zestaw kosmetyków! Dwa kolejne miejsca zostaną nagrodzone książką z autografem i kosmetyczką.
Zdjęcia wszystkich prac konkursowych trafią do Zoelli, pamiętajcie więc, by używać słów tylko języku ANGIELSKIM! Konkurs trwa do 23:59, 26 marca, ogłoszenie wyników dzień później – w urodziny Zoelli!
Regulamin konkursu: http://www.insignis.pl/2016/03/15/zapros-zoelle-polski/

Pozdrawiam.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuje za wizytę na moim blogu. Zostaw komentarz, a chętnie Cię odwiedzę :-)