24 wrz 2016

PREMIERA "Milion cudownych listów" - Jodi Ann Bickley już wkrótce.

Witam,

Chciałabym Wam dziś napisać o podnoszącej na duchu historii dziewczyny, która myślała, że wszystko straciła... O kogo chodzi?

Autorka Jodi Ann Bickley w 2009 r., wygrała konkurs poetycki Rounhouse Poetry Slam, występowała na imprezach artystycznych w całej Anglii, między innymi takich jak Bestival na wyspie Wight czy festiwal w Glastonbury.  W 2013 wystąpiła na konferencji TEDxBrum. Latem 2013 roku wiodła szczęśliwe życie. Angażowała się w działalność artystyczną...
To właśnie wtedy zachorowała na zapalenie opon mózgowych i doznała mini udaru. Na długie tygodnie trafiła do szpitala. Tam przykuta do łóżka doszła do wniosku, że albo się podda albo wykorzysta ten czas, by zdziałać coś dobrego. Założyła stronę internetową, zachęcając tych, którym nie układa się w życiu, by skontaktowali się z nią, a ona napisze do nich pokrzepiające listy. Odzew był nieprawdopodobny.Kiedy Jodi Ann Bickley miała pięć lat, zmarła jej ukochana babcia. Mama poradziła jej, by napisać do babci list, i zapewniła, że listonosz dostarczy go do nieba. Jodi zapamiętała, jak napisanie listu
pocieszyło nie tylko ją, ale i mamę. To doświadczenie sprawiło, że jako nastolatka Jodi zaczęła pisać pełne optymizmu liściki i notki, którymi podnosiła na duchu nieznajomych.

***
Tysiąc listów, sto krajów i niezliczone znaczki pocztowe. Przeczytajcie inspirującą historię Jodi i jej "Miliona Cudownych Listów".

data premiery 26 października 2016r.

"Zamiast dać za wygraną, chcą o siebie walczyć. Cudowne listy to koło ratunkowe dla wszystkich, którzy cierpią i zmagają się z trudnościami, ale książka Jodi jest doskonałym lekarstwem. Nieważne, czy boli cię ciało, serce czy dusza – jej słowa cię uleczą. Jeśli myślisz, że pora się poddać, zajrzyj do Miliona cudownych listów i przemyśl to raz jeszcze. Czytając tę książkę, docenisz swoje cudowne życie i sięgniesz po jeszcze więcej".
Regina Brett,
autorka bestsellerów Bóg nigdy nie mruga, Jesteś cudem i Bóg zawsze znajdzie ci pracę.

Jesteście zainteresowani? :-)
Pozdrawiam.

3 komentarze:

Dziękuje za wizytę na moim blogu. Zostaw komentarz, a chętnie Cię odwiedzę :-)