11 paź 2016

Książka "Cyber Mariana" już wkrótce!

Cześć,

Czy ktoś z Was śledzi kanał - CYBER Mariana? Ten bardzo popularny youtuber, (JEGO KANAŁ TUTAJ), wraz z wydawnictwem INSIGNIS opublikuje na dniach książkę!
Będzie to opowieść o jego bardzo nieprzeciętnym, jak sam mówi, życiu, od wczesnego dzieciństwa, aż po czasy współczesne. Wydrukowana w całości w kolorze, aż pęka w szwach od ilustracji, grafik i zdjęć - można powiedzieć, że każda jej strona to mały plakat. Będą tu memy, komiksy, rankingi. Ale przede wszystkim bogata treść. 
Cyber Marian sam mówi, że książkę: „Dziś tak bardziej" napisał w swoim niepowtarzalnym stylu i z charakterystycznym dla siebie absurdalnym humorem. 

OPIS Z OKŁADKI: 
"CYBER MARIAN - Kim jest? Skąd się wziął? Dokąd zmierza? Jak został kultową postacią polskiego internetu?

Mimo że na kartach swojej książki Cyber Marian wciąż występuje w nieodłącznych
cybergałach, z wąsem i w peruce, odsłania w niej o wiele więcej, niż skrywają atrybuty
jego artystycznego wizerunku. Szalony, napędzany nieokiełznaną wyobraźnią i twórczą pasją Cyber Marian zabierze Was w fascynującą podróż drogami swojego życia: od zamierzchłej ery przedinternetowej po współczesną epokę cyfrową. Są wśród nich odcinki autostrad – świat śmiga wtedy z zawrotną prędkością, ale zdarzają się też fragmenty pełne zwężeń, ostrych zakrętów i niebezpiecznych wybojów, kiedy trzeba zwolnić, a nawet zatrzymać się, i zadać sobie trudne życiowe pytania.
Cyber Marian to niesamowicie kreatywna bestia. Nie byłby sobą, gdyby przy okazji nie zaprosił Was za kulisy swojej twórczości – oglądanej i podziwianej przez miliony. Dowiecie się więc z pierwszej ręki, jak powstawały trailery, teledyski, megamiksy i inne legendarne produkcje, z Cyber Info na czele.
Wszystko to przeplatać się będzie z cyberporadami, cyberlistami i cybermemami.
Cyber M. napisał tę książkę w swoim niepowtarzalnym, nie dającym się podrobić stylu. Choć
nie wszystko, o czym tu przeczytacie, jest do śmiechu, podczas lektury będziecie mieli naprawdę niezły ubaw. A wisienką na torcie jest darmowa, współdziałająca z książką apka, dzięki której zobaczycie Cyber Mariana w unikatowych, niepublikowanych nigdzie materiałach (i nie tylko!).
Dziś tak bardziej - to książka, która wciągnie bez reszty, wywoła salwy śmiechu i zaskoczy! Dziś tak bardziej- to 100% Cyber Mariana w książce.

DATA PREMIERY: 9 Listopada 2016!
Znacie Go? Kupicie książkę? ☺
PROFIL MARIANA NA ISTA : KLIK!
Pozdrawiam.

3 komentarze:

  1. Przyznam szczerze, ze jestem rozczarowana trochę faktem, iz w tych czasach byle kto moze wydac ksiazke. Kiedyś jak wydawała ksiazke osoba "znana", to coś znaczyło. Dzisiaj robi to juz kazdy

    OdpowiedzUsuń
  2. Nigdy nie czytałam książek youtuberów, jakoś nie mogę się przekonać. Może kiedyś się to zmieni, jednak Cyber Marian nie jest osobą, po której książkę chętnie bym sięgnęłam, prędzej kupiłabym książkę Ewy Red Lipstick Monster, w szczególności tą nową o pomysłach DIY :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za wizytę na moim blogu. Zostaw komentarz, a chętnie Cię odwiedzę :-)