29 sie 2012

Ocaleni przez anioły - Doreen Virtue

Tytuł : Ocaleni przez anioły (Saved by an angel).
Autor : dr Doreen Virtue
Wydawnictwo : Studio Astropsychologii
Liczba stron : 328
Data wydania : 2012
Dostępność : Książkę można nabyć w sklepie internetowym talizman.pl

Modlitwę do Anioła Stróża zna chyba każde dziecko. W waszych domach na pewno wiszą też obrazy przedstawiające tych skrzydlatych pomocników Boga. Najbardziej znanym z aniołów będzie Gabriel, który to zwiastował Maryi radosną nowinę. Jednak poza figurkami aniołków czy pięknych twarzy spoglądających na nas z obrazów - nasza wiedza o aniołach raczej się kończy.

Jak mówi znane powiedzenie : "Gdy trwoga to do Boga", gdyż to do Niego modlimy się najczęściej w różnych intencjach. Jednakże jak pragnie nam uświadomić autorka dr Doreen Virtue, to właśnie Anioł Stróż jest naszym największym obrońcom i pomocnikiem. Taką misję mają aniołowie na ziemi. Wspierać i chronić ludzi na rozkaz Boga.

W książce znajdziemy relacje dziesiątek ludzi : dorosłych i dzieci, którzy doznali pomocy z niebios. Cudowne uzdrowienia, bezpieczny powrót do domu, wyjście z choroby czy opresji - to tylko część z opisywanych historii. Te i inne relacje pozwalają nam pogłębić wiedzę na temat, tych cudownych istot, jakimi niewątpliwie są aniołowie.

Angelologia - to w religioznawstwie specjalna dziedzina nauki, zajmująca się tematem aniołów.
Niestety w dzisiejszych czasach anioły często są opisywane jako przystojni młodzieńcy z paranormalnych romansów dla nastolatek, nie mając raczej nic wspólnego z religią czy też pomocą ludziom. Zatracają one tym samym swoją rolę. Jak się okazuje wcale nie trzeba być fanatycznie wierzącym, aby doznać łaski.
Myślę, że warto przeczytać powyższą pozycję. Może dowiecie się czegoś o czym nie mieliście pojęcia, a co okaże się Wam przydatne ? 


                                               ***  

Autorka książki Doreen Virtue jest doktorem psychologii i jasnowidzem komunikującym się ze światem aniołów. Jej książki osiągnęły status międzynarodowych bestsellerów. Doreen jest częstym gościem wielu programów telewizyjnych i radiowych, między innymi Oprah, CNN i The View. Pisze także artykuły do licznych magazynów. Posiada również swoją stronę internetową. Więcej książek tej pani znajdziecie pod

adresem : http://www.talizman.pl  

                                              *** Moja ocena : 8/10.
Opinia opublikowana również na stronie lubimyczytać.pl 
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/131210/ocaleni-przez-anioly-jak-otrzymac-anielskie-wsparcie

Za egzemplarz recenzyjny serdecznie dziękuje wydawnictwu Studio Astropsychologii 


12 komentarzy:

 1. Chętnie bym przeczytała ...

  OdpowiedzUsuń
 2. Może być ciekawa. Jak spotkam, nie mówię nie. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytałam i bardzo mi się podobała ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię książki tego wydawcnitwa ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. To wydawnictwo idealnie wpasowuje się w moje gusta :) Książka wydaje się być interesująca.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wydaje się całkiem ciekawa :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Autorka książki sama wygląda jak anioł. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Angelologią interesuję się od dawna, ale takie pozycje zawsze wzbudzały we mnie mieszane uczucia. Skoro jednak autorka skończyła psychologię, może jest w tym więcej z nauki niż z new age'u. ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Cześć cześć, śledzimy siebie nawzajem i mam do Ciebie wieeelką prośbę: skomentuj ten post: http://szelkaszel.blogspot.com/2012/04/fashionphilosophy-czyli-historia-mojego.html Będę niezmiernie wdzięczna, bardzo mi na tym zależy. Jeśli masz chwilkę to pokomentuj też resztę postów z FW a na pewno jakoś się odwdzięczę! :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za wizytę na moim blogu. Zostaw komentarz, a chętnie Cię odwiedzę :-)