9 mar 2015

8 kwietnia premiera "Girl online" !

Witajcie,

Już 8 kwietnia na rynku ukaże się oczekiwana książka Zoe Sugg "Girl Online".Zoe Sugg pochodzi z Wielkiej Brytanii i od kilku lat publikuje w sieci porady dotyczące mody, urody, a także pełne humoru filmiki. Teraz napisała książkę. Jak mówi: "To powieść o blogerce, a nie moja autobiografia". Fani twierdzą, że ma olbrzymi talent. Powieść nie tylko wzrusza ale i trzyma w napięciu.

Pragnę również zasygnalizować, że na początku czerwca natomiast ukaże się kolejna książka gwiazdy YouTube. Alfie Deyers, to jeden z najbardziej znanych angielskich youtuberów. Od kilku lat prowadzi niezwykle popularny kanał PointlessBlog, w którym wygłupia się na całego. W wolnych chwilach spotyka się z Zoe Sugg. Niedawno postanowił zaskoczyć swoich fanów i napisał dla nich książkę. A raczej wymyślił zabawę, która ma za zadania wciągnąć w jej współtworzenie. Zachęca fanki do opisywania spotkanych ludzi, do narysowania czegoś ... Dokończenia tomu za Alfiego ...

a okładka będzie wyglądać tak:


Jesteście zainteresowane powyższymi książkami? :)

3 komentarze:

  1. Nie mam pojęcia, co dzieje się w świecie youtuberów, bo jakoś mnie to nie kręci, ale myślę, że chętnie poznałabym ich spojrzenie na świat w takich książkowych wersjach. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mnie też bardzo świat youtube nie interesuje, ale chętnie poznam w wersji książkowej.

    OdpowiedzUsuń
  3. Z chęcią poznałabym te książki :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za wizytę na moim blogu. Zostaw komentarz, a chętnie Cię odwiedzę :-)