13 mar 2015

Spotkanie z Magdą Kozak autorką "Łez diabła" 24.marca!

Witajcie,


Zapraszam na spotkanie z Magdaleną Kozak – niezwykle popularną polską pisarką SF/fantasy, autorką bestsellerowej trylogii Nocarz, Renegat, Nikt. 

Spotkanie, które odbędzie się w Empiku Arkadia (Warszawa, al. Jana Pawła II 82) 24 marca 2015 o godz. 18.00, skupi się wokół najnowszej, długo wyczekiwanej i pisanej aż cztery lata powieści "Łzy Diabła" – niezwykle oryginalnej próby przeniesienia doświadczeń Autorki z odbytych przez nią misji wojskowych w Afganistanie do odległego, fantastycznego świata – na planetę Dżahan.Ta pasjonująca, napisana z iście filmowym rozmachem, ale co najważniejsze bardzo autentyczna opowieść o wojnie, miłości, męstwie i odkrywaniu własnej tożsamości (grubo ponad 700 stron!) to znakomita lektura nie tylko dla miłośników fantastyki, ale także amatorów powieści sensacyjnych i military fiction. Magda Kozak opowie o źródłach inspiracji, o Łzach Diabła, o swoim życiu pisarki, żołnierza i lekarza, porozmawia z czytelnikami i rozda autografy. Nie może Was zabraknąć!

Link do wydarzenia na Facebooku: http://bit.ly/Kozak-spotkanie
https://www.facebook.com/events/1420913638208410/

Tymczasem zapraszam na bardzo obszerne fragmenty Łez Diabła – prezentujące dwa główne wątki powieści – wątek Izzata (kampania Honoru Smoka) i Znajdy (Mściciel z Pól) w brawurowym wykonaniu Adama Baumana z klimatyczną oprawą muzyczną. Posłuchajcie też, co mówi o Łzach Diabła i o sobie sama Autorka.

Link do playlisty: http://bit.ly/MagdaKozak

Linki do indywidualnych filmów:
https://www.youtube.com/watch?v=BChdNSUDKwU
https://www.youtube.com/watch?v=ZqgYY763o4c
https://www.youtube.com/watch?v=ktAfcWN3mbc

Zainteresowała Was ta książka? Wybierzecie się ? :)
Pozdrawiam.

3 komentarze:

  1. Nie miałam okazji poznać twórczości tej autorki. Niestety nie mogę sobie pozwolić na wojaże do stolicy.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak zawsze Warszawa. Do Łodzi nikt nie przyjeżdża!

    OdpowiedzUsuń
  3. no stolica to centrum centrum - a inne są często omijane :/

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za wizytę na moim blogu. Zostaw komentarz, a chętnie Cię odwiedzę :-)