5 kwi 2017

#WstydźSię! Wyjątkowa książka Jona Ronsona w księgarniach już 11 kwietnia!

Cześć,

Już 11.04 ukaże się nowa książka obecnego od wielu lat na listach bestsellerów Jona Ronsona. #Wstydźsię! to wciągająca i błyskotliwa opowieść o jednej z najbardziej niedocenianych sił rządzących światem: o wstydzie.
Dzięki internetowi publiczne zawstydzanie przeżywa dziś renesans. Milcząca większość w końcu doszła do głosu. Jest bezlitosna w wytykaniu innym błędów. Tworzy definicje normalności, rujnując życie innym. „#WstydźSię!” to książka przejmująca, ale też przesiąknięta typowym dla autora poczuciem humoru.

Przez ostatnie trzy lata Jon Ronson przemierzył cały świat, spotykając się z ludźmi, którzy zostali publicznie napiętnowani. To ludzie tacy jak my. Ludzie, którzy opublikowali w mediach społecznościowych kiepski żart albo popełnili jakiś błąd, wykonując swoją pracę. Kiedy ich wykroczenie zostało ujawnione, wściekły tłum rzucił im się do gardeł – byli wyszydzani, odsądzani od czci i wiary, czasem nawet zwalniani z pracy.
Jon Ronson szczerze i wprost opowiada o naszym współczesnym życiu; uświadamia nam też, jak przerażającą rolę odgrywamy w zbierającej coraz większe żniwo wojnie wypowiedzianej ludzkim słabościom.

Nie czekaj. Kup książkę już teraz na stronie empik.com KLIKNIJ BY KUPIĆ.
Jesteście zainteresowani? ☺
Pozdrawiam!

1 komentarz:

Dziękuje za wizytę na moim blogu. Zostaw komentarz, a chętnie Cię odwiedzę :-)