13 kwi 2019

Jedna z piękniejszych powieści tej wiosny – „Po dobrej stronie” Spencera Quinna

Witajcie,

„Po dobrej stronie” to poruszająca historia kobiety, która mimo okaleczeń duszy i ciała wyrusza w podróż w głąb kraju i samej siebie. Nie zdając sobie z tego sprawy, zaczyna swoistą autoterapię. Pewnego dnia spotyka na swojej drodze nietypowego towarzysza… Czy będzie on zapowiedzią zmian?

Tę książkę polecają sami mistrzowie, pisząc o niej tak: „Błyskotliwa. Emocjonalna, a zarazem przemyślana w najdrobniejszych szczegółach. Zakochałem się w tej powieści” – Stephen King;
 „Nie można jej przegapić” – Harlan Coben. 

Zamów książkę w przedsprzedaży w najlepszej cenie już dzisiaj!
Empik: http://bit.ly/PoDobrejStronieEmpik 
Świat Książki: http://bit.ly/PoDobrejStronieSK 
Bohaterka „Po dobrej stronie” jest postacią stworzoną przez Petera Abrahamsa, bestsellerowego amerykańskiego pisarza ukrywającego się pod pseudonimem Spencer Quinn. Pisarza, na którego koncie znalazło się już kilkanaście książek: zarówno powieści dla młodzieży, jak i kryminalnych i sensacyjnych, wraz z niezapomnianą serią o Checie i Bernim.

LeAnne Hogan – niegdyś żołnierz, ceniona, świetnie wyszkolona, obdarzona prawdziwym powołaniem. Dziś ledwie pamięta swoją ostatnią operację wojskową, w której straciła oko; niemal bezustannie towarzyszy jej nieufność wobec innych i siebie samej. LeAnne znów chce mieć poczucie pełnej kontroli, nie szuka pomocy ani nie dopuszcza jej do siebie. Tymczasem wszystko wymyka jej się z rąk, a świat wydaje się miejscem obcym i groźnym. 

Jeden z kolejnych, tak podobnych do siebie dni stawia na jej drodze bezpańskiego psa: wielkiego, czarnego i nieco przerażającego. Z czasem każde z nich stanie się dla drugiego opiekunem i towarzyszem. Wcześniej jednak LeAnne zapuka do drzwi matki swojej zmarłej przyjaciółki, gdzie dowie się o kolejnym nieszczęściu w tej rodzinie. Czy LeAnne odnajdzie się w swojej nowej misji?

Powieść „Po dobrej stronie” Spencera Quinna ukaże się 24 kwietnia nakładem wydawnictwa Insignis. Jesteście jej ciekawi? 
Pozdrawiam.♥

1 komentarz:

  1. Jejku, bardzo chciałabym poznać ten tytuł. Czekam na niego z niecierpliwością :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za wizytę na moim blogu. Zostaw komentarz, a chętnie Cię odwiedzę :-)