5 lip 2022

Powieść dla młodzieży: "Wszyscy jesteśmy tu szaleni"😜

Czy odważysz się przejść na drugą stronę… własnego umysłu?😮

 

Niezwykły debiut młodej pisarki inspirowany fantasmagorycznym światem Alicji w Krainie Czarów już 13 lipca w księgarniach.

 

Pamiętacie ostatni plebiscyt na Młodzieżowe Słowo Roku i oburzenie młodzieży, że nikt tak nie mówi i oni by tak nie wybrali? No właśnie – zgadzamy się, że „nic o nas bez nas”. Wszyscy jesteśmy tu szaleni to książka, która ma szansę udowodnić, że młodzi czytelnicy sami dobrze wiedzą co im się podoba – jest to bowiem powieść dla nastolatków napisana przez nastolatkę. To niezwykłe i kompletne dzieło trafi do polskich czytelników już w połowie lipca. Wszyscy jesteśmy tu szaleni to historia kilkorga nastolatków, którzy muszą zmierzyć się z traumatycznymi wspomnieniami i lękami. Bohaterowie balansują na pograniczu dwóch światów: Jawy, czyli tu i teraz, oraz Miasta Grzeszników - miejsca odkupienia, ucieczki od pełnej utrapień Jawy, ale też zatracenia. Poznajemy między innymi Nadię – szkolną gwiazdę i prymuskę, która przebojowością maskuje zagubienie; Weronikę – złodziejkę i artystkę na usługach tajemniczego Cienia; uzależnionego od gier komputerowych, wrażliwego Oskara oraz jego eteryczną siostrę bliźniaczkę - poetkę Alicję. Szykujcie się na dużą dawkę szczerych wyznań, ale także tajemnic i niedopowiedzeń oraz przestrzenie mrocznych wyobrażeń.

Zamów książkę w przedsprzedaży w najlepszej cenie już dzisiaj!

https://bit.ly/wszyscy-jestesmy-tu-szaleni

Wszyscy jesteśmy tu szaleni to powieść o dojrzewaniu, o radzeniu sobie z problemami psychicznymi, a także o dużym znaczeniu rodziny i przyjaciół. Każdy z nas czegoś się boi, każdy ma problemy, przesłanie książki przypomina nam jednak, że w borykaniu się z niełatwą rzeczywistością zawsze istnieje rozwiązanie.

 

Karolina Glaser obecnie ma siedemnaście lat i jest uczennicą liceum. Pisze od zawsze. Pasjonuje się fantastyką, ale też neurobiologią, psychologią i sztuką. Jest już w trakcie pisania kolejnej powieści.

 Jak Wam się podoba zapowiedź? ☺
Buziaki👄


@insignis_media

1 komentarz:

Dziękuje za wizytę na moim blogu. Zostaw komentarz, a chętnie Cię odwiedzę :-)