1 kwi 2013

To już rok bloga Wiedźminki! :)

Witam,


Tak, tak. Stało się. Dokładnie rok temu 31.03 opublikowałam pierwszy swój post. Od tej pory starałam się dość systematycznie uzupełniać swoje "wypociny" i rozbudowywać bloga. Czas mijał, a "Książki Wiedźminki" zyskały grono (taaa) czytelników oraz kilka współprac z wydawnictwami :) Poznałam też fajne osoby, które mają podobną pasję do mojej, choć lubię zaglądać na Wasze przeróżne blogi. :) Podsumowanie w skrócie wygląda miernie, ale co mi tam :

• Łączna liczba wyświetleń : 16 067
• Łącznie opublikowanych postów : 89
• Opublikowane komentarze : 1308
• Obserwatorzy : 188
Nie będę się rozpisywać co mogłoby być, a co nie wyszło.. Cieszę się, że mogę się tu, na blogspocie jakoś "rozwijać". Jak na razie brakuje mi na wszystko czasu, ale postaram(!) się być pilniejszą blogerką. :) Trzymajcie kciuki. PS. Czy byłoby dobrym pomysłem dodać do mojego bloga zakładkę : "RÓŻNE", w której bym zamieszczała posty typowo "luźne" i nie związane z książkami, a czymś innym np. : kosmetykami, hobby, itp. ? Co o tym myślicie ? Na koniec serdecznie dziękuje moim stałym czytelnikom, którzy zostawiają po sobie jakiś ślad tutaj. Uwielbiam Was !

Pozdrawiam,
Wiedźminka.

uwielbiam Lanę ♥

19 komentarzy:

 1. Myślę, że takie posty o innej tematyce nie byłyby złym pomysłem. Ja nietety nie mam na takie czasu. Gratuluję wyników i udanych kolejnych rocznic życzę!

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny pomysł z tą nową zakładką, w końcu nie samymi książkami człowiek żyje ;)

  Gratuluję takiego stażu i życzę dalszych sukcesów !

  OdpowiedzUsuń
 3. No gratulacje i życzę dalszej wytrwałości! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję! Życzę kolejnych sukcesów, wytrwałości i kolejnych rocznic :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluje roczku i życzę następnych owocnych latek blogowania.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję! Z pewnością w przyszłości staniesz się jeszcze lepszą blogerką, ponieważ człowiek rozwija się przez całe życie, więc nic innego nie pozostaje do roboty, a jedynie brnąć nieustannie do przodu. :)

  Jeśli zaś chodzi o "luźne" posty - według mnie ich obecność jest jak najbardziej wskazana. Tylko... łaskawie proszę: nie polecaj mi damskich kosmetyków. :P

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję i życzę kolejengo wspaniałego roku, co ja gadam - wspaniałych kolejnych lat blogowania :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję okrągłej rocznicy :) Życzę kolejnych oraz wielu sukcesów po drodze :) A także mnóstwa interesujących lektur :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję Ci rocznicy! Człowiek ma zawsze cały szereg przemyśleń dotyczących tego co się udało a co jeszcze musimy dopracować.Myślę,że możesz być z siebie dumna!
  Pozdrawiam i życzę Ci dużo przyjemności z blogowania:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratulacje! Kolejnej dekady życzę!

  OdpowiedzUsuń
 11. Jestem za pomysłem z zakładką :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratulacje! Życzę zadowolenia z blogowania i motywacji do dodawania postów:))
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 13. Gratuluję urodzin bloga i życzę kolejnych udanych lat :) JEśli chodzi o notki z różnościami to jestem za, ja będę je chętnie czytać. :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za wizytę na moim blogu. Zostaw komentarz, a chętnie Cię odwiedzę :-)